1.liga mužů: TJ Slavoj Český Brod vs. PKS okna Žďár nad Sázavou

Štěpař

Vokáč

1D-1D: Ešner, Janík – Krátký, Brychta 2:1 (10:8, 3:10, 10:9)

2D-2D: Kaděra, Vedral – Kysilka, Nejedlý 2:0 (10:5, 10:7)

1T-1T: Ešner, Janík, Sýkora – Krátký, Brychta, Nejedlý (Šoupal) 2:1 (10:7, 8:10, 10:7)

2T-2T: Kaděra, Vokáč, Štěpař – Průcha, Kysilka, Voldřich 2:0 (7:10, 10:1, 10:7)

3D-3D: Sýkora, Vokáč (Štěpař) – Průcha, Šoupal 2:1 (9:10, 10:6, 10:8)

1S-1S: Sýkora – Krátký 2:0 (10:4, 10:3)

15

1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 6:0

Na další domácí zápas jsme byli kompletní pouze bez stále zraněného Cibulky.

V úvodním zápase dvojic naše sestava začala dobře, kdy si připsala první set v poměru 10:8. Ve druhém setu se ale dopustila několika chyb na příjmu, díky kterým se zápas dostal až do třetího setu a za stavu 9:9 naše dvojice nakonec uhrála poslední bod a zvítězila nejtěsnějším možným výsledkem.

V zápase druhých dvojic nastoupila opět naše klasická dvojice ve složení Vedral a Kaděra a celé dva sety diktovali tempo hry. Po právu si tedy došli pro výhru v poměru 10:5 a 10:7.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Ešner, Janík a Sýkora. Po výhře v prvním setu už Ešner nedokázal zopakovat výkon v setu druhém a tak i ve svém druhém zápase musel bojovat na tři sety. Ve třetí sadě naše sestava vybojovala několik míčů a po parádní obraně a proměnných útocích nakonec zvítězila 2:1.

Naše druhá trojice vedená Kaděrou svůj první set prohrála, nicméně v ostatních dvou setech už svůj výkon zlepšila a po setech 10:1 a 10:7 otočila zápas ve svůj prospěch a zvítězila také v poměru 2:1.

Ve vložené dvojici nastoupil Sýkora a Vokáč a první část úvodního setu jim moc nevyšla. V půlce setu, tak střídal Sýkoru Štěpař, který na konci setu udělal chybu a první set tak naše dvojice ztratila v poměru 9:10. Ostatní dva sety už ale naše dvojice zlepšila mezi hru i obranu a celý zápas ovládla 2:1 na sety.

V singlu poprvé nastoupil Sýkora, který si připsal snadnou výhru hned v prvním setu. Ve druhém setu navázal na svůj výborný výkon z prvního setu a tím ovládl celý zápas 2:0. Zajistil tak našemu týmu výhru v poměru 6:0.