1.liga mužů: TJ AVIA Čakovice vs. TJ Slavoj Český Brod

Sýkora

1D-1D: Kalous Z., Kučera – Vedral, Kaděra 2:0 (10:9, 10:9)

2D-2D: Kubica, Ježdík – Ešner, Janík 0:2 (7:10, 9:10)

1T-1T: Kučera, Kopáček, Ježdík – Kaděra, Vokáč, Štěpař 2:0 (10:7, 10:9)

2T-2T: Vacek, Kalous Z., Kubica (Sadílek) – Ešner, Janík, Sýkora 0:2 (8:10, 4:10)

3D-3D: Kopáček, Sadílek (Vacek)  –  Štěpař, Vokáč (Sýkora) 2:1 (10:9, 6:10,10:9)

1S-1S: Kučera – Vedral 1:2 (9:10, 10:9, 7:10)

1T-1T: Kučera, Kopáček, Ježdík – Ešner, Janík, Sýkora 1:2 (5:10, 10:8, 7:10)

2T-2T: Vacek, Kalous Z., Sadílek) – Kaděra, Vokáč, Štěpař 1:2 (5:10, 10:7, 8:10)

1D-1D: Kalous Z., Kučera – Ešner, Janík 2:1 (10:6, 7:10, 10:8)

2D-2D: Kubica, Ježdík – Kaděra, Vedral 1:2 (10:7, 7:10, 9:10)

10

0:1, 1:1, 2:2, 3:4, 4:5, 4:6

Na venkovní zápas jsme odjížděli bez zraněného Cibulky a také bez Jarolíma.

V prvním zápase dvojic nastoupila dvojice Vedral, Kaděra a po stejném scénáři obou setů prohrála 2x 9:10, proti elitní dvojici hostů ve složení Kučera, Kalous.

Ve druhé dvojici nastoupil Ešner s Janíkem a celý zápas odehráli s dobře fungující obranou, která vedla k jejich výhře 2:0.

Ve hře trojic odehrála naše sestava vyrovnanou partii proti hostující trojici vedenou Kučerou. Nicméně Kučera si svůj zápas pohlídal a připsal tak Čakovicím druhý bod v zápase.

Ve druhé trojici nastoupila sestava vedená Ešnerem a po vyrovnaném prvním setu, už si zápas pohlídala a zvítězila 2:0.

Ve vložené dvojici nastoupil nejdříve Vokáč a Štěpař , po půlce prvního setu se naší dvojici ale nedařilo a Vokáče střídal Sýkora, nicméně naše dvojice prohrála první set i po tomto střídaní a bohužel nakonec i set třetí, kde jsme prohráli smolně 10:9.

V singlu nastoupil opět Vedral, který vyhrál první set až v koncovce 10:9. Druhý set vyzněl ve prospěch Kučery a šlo se to třetího setu. Tam se Vedralovi povedlo několik výměn, které dotáhl nakonec do vítězného konce 10:7.

Ve hře otočených trojic si naše obě sestavy připsali výhru. Nejdříve vyhrála sestava vedená Ešnerem a stejně tak si vedla sestava vedená Kaděrou, která zvítězila také ve třech setech.

V odvetě zápasů dvojic nejdříve vyhrála elitní dvojice hostů 2:1 nad Ešnerem a Janíkem. Remízový stav ale odmítla naše druhá dvojice, která dokázala otočit neříznivý stav z prvního setu a nakonec ve svém zápase zvítězila 2:1 a tím rozhodla o naší výhře v poměru 6:4.