1D-1D: Sachl, Tůma. – Vedral, Kaděra 1:2 (6:10, 10:6, 7:10)

2D-2D: Klabík, Hvězda – Ešner, Janík 0:2 (3:10, 5:10)

1T-1T: Sachl, Bálek, Tůma – Kaděra, Vedral, Štěpař 1:2 (7:10, 10:7, 9:10)

2T-2T: Klabík, Zátka, Pokorný – Ešner, Janík, Sýkora 1:2 (10:4, 4:10, 7:10)

3D-3D: Bálek, Janeček  –  Štěpař, Sýkora 0:2  (5:10, 8:10)

1S-1S: Tůma – Vedral 1:2 (10:8, 9:10, 9:10)

10

0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 0:5, 0:6

Na zápas jsme na hřiště Startu odjížděli bez zraněného Cibulky a také bez Vokáče.

V prvním zápase dvojic nastoupila dvojice Vedral, Kaděra a po dobře odehraném třetím setu jsme se ujali vedení 1:0 na zápasy.

Ve druhé dvojici nastoupil Ešner s Janíkem a hostujícím povolili ve dvou setech pouze osm míčů a připsali si výhru v poměru 2:0.

Ve hře trojic odehrála naše sestava vyrovnanou partii proti hostující trojici vedenou Sachlem. Ve třetím setu ale dokázala dobrou obranou chytit soupeřův útok a následně proměnit svůj a tím dokázala ovládnout třetí set v poměru 10:9.

Ve druhé trojici nastoupila sestava vedená Ešnerem a hrálo se také na tři sety. Ve třetím setu se už ale Ešner rozehrál a dotáhl naši trojici k vítězství 2:1.

Ve vložené dvojici si svým výkonem Sýkora a Štěpař pohlídali celý zápas a celkem snadno zvítězili 2:0, kdy porazili hostujícího Bálka a Janečka.

V singlu nastoupil tradičně zase Vedral, který prohrál první set a i ve druhém chvíli dotahoval hostujícího Tůmu. Na konci druhého setu zahrál velmi dobře a tím se mu podařilo zvítězit 10:9. Ve třetím setu byl průběh také vyrovnaný, nakonec měl náš hráč kvalitnější útočnou hru, díky které zvítězil opět 10:9 a tím celý zápas v poměru 2:1. Tímto vítězstvím v singlu jsme si připsali poslední bod a vyhráli v celkovém poměru 6:0.