1.liga mužů: PKS Okna Unitop Žďár nad Sázavou vs. TJ Slavoj Český Brod

Štěpař

Vokáč

1D-1D: Červinka, Krátký – Vedral, Vokáč 0:2 (7:10, 7:10)

2D-2D: Nejedlý, Kysilka  – Kaděra, Cibulka (Štěpař) 2:1 (10:7, 8:10, 10:8)

1T-1T: Červinka, Krátký, Voldřich – Kaděra, Vedral, Štěpař 1:2 (10:9, 4:10, 8:10)

2T-2T: Nejedlý, Kysilka, Šoupal – Ešner, Chuchla, Jarolím (Vokáč, Cibulka) 1:2 (10:6, 10:6)

3D-3D: Brychta, Průcha (Šoupal) – Ešner, Chuchla 0:2  (5:10, 7:10)

1S-1S: Krátký – Vedral 0:2 (4:10, 2:10)

1T-2T: Červinka, Krátký, Voldřich (Nejedlý, Brychta) – Ešner, Chuchla, Vokáč (Jarolím) 2:1 (10:8, 3:10, 10:8)

2T-1T: Nejedlý, Kysilka, Šoupal (Průcha) – Kaděra, Vedral, Štěpař 0:2 (2:10, 9:10)

1D-2D: Červinka, Krátký – Kaděra, Štěpař (Cibulka) 2:0 (10:9, 10:8)

2D-1D: Nejedlý, Kysilka – Vokáč, Vedral (Jarolím) 2:0 (10:7, 10:9)

8

0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 5:5

Do základní sestavy se nám vrátil uzdravený Kaděra, chyběli ale Sýkora a Janík.

Na první dvojici zápasu nastoupil Vedral a Vokáč a po skvělé obraně a proměňování útoků porazili domácí Červinku s Krátkým 2:0.

Ve druhé dvojici nastoupili Kaděra s Cibulkou, kteří po vyhraném druhém setu nedokázali navázat na proměňování svých útoku a třetí set prohráli v poměru 8:10.

Ve hře trojic jsme se u naší první trojice vrátili k původnímu sestavení Kaděra, Vedral Štěpař a ty si po dobrém výkonu ve třetím setu poradili s domácími Červinkou, Voldřichem, Krátkým a střídajícím Nejedlým. Druhé trojici však chyběli dva hráči a na jejich výkonu to bylo znát. Nedokázali si poradit s mezihrou a prohráli 0:2.

Ve vložené dvojici si Ešner a Chuchla pohlídali svým výkonem zápas a celkem snadno zvítězili 2:0 nad hostující dvojicí.

V singlu nastoupil opět výborně hrající Vedral a předvedl svůj standardní výkon. Hostující hráč Krátký často chyboval a daroval tak Vedralovi pohodovou výhru 2:0.

Ve hře otočených trojic se Ešnerova formace zvedla, po chybách na útoku ale nakonec prohráli třetí set v poměru 8:10. Kaděrova trojice však navázala na svůj výkon z předchozího zápasu a po odbojovaném druhém setu zvítězila 2:0.

V odvetných dvojicích nastoupil Kaděra se Štěpařem proti Červinkovi a Krátkému. Po vyrovnaném prvním i druhém setu, ale udělal Štěpař ve druhém setu za stavu 8:8 chybu a tím naše šance zhasly, kdy jsme prohráli v poměru 0:2.

V poslední odvetné dvojici za stavu 5:4 pro nás nastoupil Vedral s Vokáčem, kterým dělalo problém poradit si s hrou hostující dvojice. Nefungovala nám mezihra ani obranná činnost a naše dvojice tak prohrála první set. Ve druhém setu se po zlepšeném výkonu dotáhla na soupeře, kdy Jarolím vystřídal Vokáče, soupeř si ale svůj poslední útok pohlídal a zvítězil nakonec v poměru 10:9 i v setu druhém a 2:0 celkově v zápase. Celý zápas tak skončil remízou 5:5 a dělbou bodů pro oba týmy.