1.liga mužů: AC Zruč - Senec vs. TJ Slavoj Český Brod

Vokáč

1D-1D: Štolka, Stehlík – Ešner, Janík 2:0 (10:8, 10:8)

2D-2D: Rychlý, Knapp – Kaděra, Vedral 2:0 (10:8, 10:8)

1T-1T: Štolka, Boček, Knapp – Ešner, Janík, Jarolím 1:2 (9:10, 10:6, 6:10)

2T-2T: Stehlík, Rychlý, Vaňourek (Jirovský) – Kaděra, Vokáč, Štěpař 2:1 (6:10, 10:6, 10:5)

3D-3D: Boček, Jirovský – Štěpař, Vokáč (Jarolím) 1:2  (8:10, 10:5, 9:10)

1S-1S: Boček – Vedral 0:2 (3:10, 7:10)

1T-2T: Štolka, Boček, Knapp – Kaděra, Vokáč, Štěpař 1:2 (8:10, 10:3, 7:10)

2T-1T: Stehlík, Rychlý, Vaňourek – Ešner, Janík, Jarolím 1:2 (10:3, 6:10, 8:10)

1D-2D: Štolka, Stehlík – Kaděra, Vedral 2:0 (10:8, 10:9)

2D-1D: Rychlý, Knapp – Ešner, Janík 0:2 (9:10, 5:10)

20

1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 3:3, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6

Do Zruče jsme odjeli bez zraněného Cibulky a také Sýkory.

Na první dvojici zápasu nastoupil Janík s Ešnerem a po vyrovnaném průběhu obou setů se nakonec radovala hostující dvojice, která si připsala vítězství 2:0.

Ve druhé dvojici nastoupili Kaděra a Vedral, kteří se prali s mezihrou a po prohraném prvním setu nedokázali nastolit obrat ani v setu druhém a prohráli 8:10 a celkově 0:2.

Ve hře trojic nastoupila trojice ve složení Ešner, Janík a Jarolím a počínala si dobře, kdy zápas ve třetím setu dotáhla do vítězného konce, a připsali si vítězství v poměru 2:1. Nicméně naše druhá trojice vedená Kaděrou ztratila dobře rozehraný zápas a prohrála ve třech setech 1:2.

Ve vložené dvojici začínal Vokáč se Štěpařem a po vyhraném prvním setu naši dvojici přestala fungovat obrana a ve třetím setu dokonce prohrávali 8:6. Všechno ale otočil střídající Jarolím, který hru zvednul a naše dvojice nakonec zvítězila 10:9 ve třetím setu a připsala si tak důležitý bod a snížení na 2:3.

V singlu jako obvykle nastoupil Vedral a předvedl svůj standardní výkon. Hostující hráč Boček často chyboval a daroval tak Vedralovi pohodovou výhru 2:0.

Ve hře otočených trojic se Kaděrova formace zvedla, a po bojovném výkonu ve třetím setu a úspěšné obraně nakonec brala vítězství v poměru 2:1. Stejně si vedla i Ešnerova formace, která po špatném prvním setu vyhrála ostatní dva sety a připsala našemu týmu důležitý bod na 5:3.

V odvetných dvojicích nastoupil Kaděra s Vedralem a ani jejich druhý zápas nedopadl dobře, kdy po vyrovnaných setech nedokázali přetlačit hostující elitní dvojici Štolku a Stehlíka.

V poslední odvetné dvojici za stavu 5:4 pro nás, nastoupil Ešner s Janíkem a po vyrovnaném prvním setu, který naše dvojici vyhrála 10:9 už ve druhém setu dominovala, a dotáhla set do vítězného konce v poměru 10:5. Tím jsme získali poslední důležitý bod a celý zápas ovládli v poměru 6:4.