1D-1D: Zemánek, Matkulčík – Cibulka, Janík 1:2 (9:10, 10:7, 9:10)

2D-2D: Ftáčník, Wiesner – Kaděra, Vedral 2:0 (10:8, 10:8)

1T-1T: Valenta, Ftáčník, Wiesner – Ešner, Janík, Sýkora 0:2 (9:10, 3:10)

2T-2T: Zemánek, Matkulčík, Roba – Kaděra, Vedral, Štěpař 2:1 (10:7, 8:10, 10:9)

3D-3D: Valenta, Roba – Ešner, Štěpař 2:1 (10:8, 6:10, 10:8)

1S-1S: Zemánek – Vedral 2:1 (7:10, 10:8, 10:9)

1T-2T: Valenta, Ftáčník, Wienser – Kaděra, Vedral, Štěpař (Cibulka) 2:1 (10:5, 2:10, 10:9)

2T-1T: Zemánek, Matkulčík, Roba – Ešner, Janík, Sýkora (Jarolím) 2:1 (10:3, 5:10, 10:8)

25

0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2, 6:2

Na zápas do Prostějova jsme odjížděli v plné sestavě vyjma Chuchly.

Do zápasu prvních dvojic jsme vstoupili velmi dobře, kdy dvojice Janík, Cibulka dokázala přetlačit hostujícího Zemánka a Matkulčíka a vyhrála tak třetí set v poměru 10:9 a tím 2:1.

Ve druhé dvojici nastoupil Kaděra a Vedral, kteří udělali v obou setech v závěru chybu a tím darovali výhru soupeři 2x 10:8.

Do trojic nastoupila naše sestava ve složení Ešner, Janík a Sýkora a díky dobré mezihře a zablokování útoků soupeře zvítězila 2:0 a tím jsme se ujali vedení v zápase 2:1.

Ve druhé trojici se hrál vyrovnaný nohejbal všechny tři sety, nicméně nakonec zvítězila posledním možným míčem hostující sestava ve složení Zemánek, Matkulčík a Roba.

Ve vložené dvojici nastoupil Ešner se Štěpařem a po velkých chybách ve třetím setu a třech neproměněných útocích darovali soupeři set a prohráli 1:2.

V singlu nastoupil zase Vedral a proti Zemánkovi předvedl dobrý výkon, kdy zápas gradoval ve třetím setu. Tam náš hráč bohužel udělal chybu a Zemánek tak získal třetí set 10:9.

Ve hře odvetných trojic měla naše sestava vedená Kaděrou znovu smůlu, kdy opět prohrála třetí set 10:9 proti hostující trojici vedenou Wiesnerem. Ani naše druhá trojice nedokázala zápas zvrátit a po chybách na útoku i v obraně ztratili zápas 1:2. Tím si Prostějov připsal 6 bod a vyhrál celý zápas v poměru 6:2.