1.kolo-Přišimasy : TJ Slavoj Český Brod "B"

19.04.2011 14:55

Na úvod  druhé sezony v Krajské soutěži nám los přisoudil družstvo z nedalekých Přišimas.

S tímto týmem jsme v loňské sezoně remizovali  na jeho hřišti a prohráli již v závěru sezony na domácím hřišti.

Tento rok jsme posílili o bývalé hráče "A" o Milana Majera a Romana Chuchlu, který se bohužel na posledním tréninku v hale zranil. Zbytek týmu se nezměnil a celou zimní přípravu trénoval pod vedením Jana Sýkory. Z důvodu posil došlo k přesunu hráčů.

Naše první dvojice  (Vokáč Jan st.a Majer Milan) nezačala špatně , ale na velmi nekvalitním hřišti domácího družstva se nemhola dostat do bezchybné hry a po velmi vyrovnaném zápasu prohrála ve třetím setu 10:9 (2:1), zápas 1:0.

Zápas druhých dvojic Possnicker Tomáš ( střídán Symerským Davidem) a Doubrava Jan. Začala úplně tragicky. Soupeř, který hrál pouze na jednoho smečaře  nám vnutil svoji hru a po té co Tomáš Possnicker zkazil první 4 míče do saka došlo na střídání Davidem Symerským. Hra se trochu zlepšila, ale na výsledek to nemělo naprosto vliv a zápas jsme prohráli 2:0, zápas 2:0.

Zápas první trojky (Mysliveček, Horáček, Líbal) byl v naší režii. Po bezchybné hře v prvním setu a štěstí ve třetím setu vyhráli  1:2 a zápas korigovali na 2:1

Zápas druhých trojic  Majer, Doubrava, Symerský byl také dle našich "not". Celý zápas jsme vyhráli 0:2 a zápas srovnali na 2:2.

Z hry trojic byla vidět zimní prříprava.

Zápas vložené dvojice byl nejdůležitějším zápasem. Z loňského ročníku jsme věděli, že je to nejdůležitější zápas, který určuje vývoj celého zápasu.
Bohužel na nás padla "deka loňské soutěže" a tento zápas velmi nešťastně prohrála naše dvojice ( Horáček, Mysliveček) 2:1 zápas 3:2. Po prvním vyhraném setu  a předváděné hře byla vidět naše převaha, která se v průběhu druhého setu ztratila a ve třetím setu za stavu 9:9 došlo k nečekanému odskoku míče a blok Horáčka byl zbytečný.
Zápas singlu (Vokáč Jan st.) byl v naprosté rižii Honzy. Po předvedené bezchybné hře jsem vyhráli 0:2 a zápas srovnali na 3:3.

První zápas otočených trojic byl v naší režii a trojice (Mysliveček, Horáček, Líbal) zcela jasně vyhrála 2:0 a zápas jsme poprvé přetočili v náš prospěch a vedli jsme 3:4.

Druhý zápas trojic již nebyl dle našich představ. Trojice (Majer, Symerský, Doubrava) hrála vyrovnaou hru. Bohužel ve třetím setu jsme udělali 5 nevynucených chyb a prohráli 2:1 a zápas domácí zkorigovali na 4:4.

Z průběhu hry bylo jasné, že první zápas otočených dvojic bude určovat konečný výsledek, který mohl skončict remizou nebo naší výhrou.

Do prvního zápasu dvojic jsme nastoupili v sestavě Possnicker, Doubrava. Naštěstí předváděná hra se nedala srovnávat s předváděnou hrou prvního zápasu. Zlepšili jsme hru v útoku a Tomáš Possnicker se několika dobrými útoky chytil a od toho se odvíjela celá hra v setu. Obranná hra v poli  dělala soupeři velké problémy a za stavu 9:9 jsme chytili soupeřův útok, ale Doubravy zkrácený míč, ktery se zastavil o pásku nás stál  první set 10:9. Druhý set měl podobný průběh. Bohužel nedostatek fyzické kondice Possnickera nám soupeř ke konci setu odskočil o 2 míče a celý zápas vyhrál 2:0. zápas 5:4

Poslední zápas  dvojic Vokáč Jan st, Milan Majer byl již v naší režii. Herní vyzrálost obou hráčů nedovolia žádný zvrat. Tento zápas jsem vyhráli 0:2 a celý zápas zremizovali 5:5

Příští kolo hrajeme na hřišti soupeře v Osnici ( Osada u zapomenutých) od 09:00hod.
Doufáme, že naši hru zlepšíme a přivezeme první vítězství.