Komentáře k zápasům

BDL play-off - 1.čtvrtfinále: MNK SILNICE GROUP Modřice vs. TJ Slavoj Český Brod

13.09.2017 16:38
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí MNK SILNICE GROUP Modřice Hosté TJ Slavoj Český Brod Sestava družstva 1D-1D: Hanus, Svoboda – Kalous Z., Čech J. 2:0 (10:8, 10:4) 2D-2D: Boleloucký, Jonas (Brenner) – Truc, 0:2...

BDL play-off - 1.čtvrtfinále: TJ Slavoj Český Brod vs. MNK SILNICE GROUP Modřice

04.09.2017 17:25
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Slavoj Český Brod Hosté MNK SILNICE GROUP Modřice Sestava družstva 1D-1D: Kalous Z., Čech J. – Bartoš, Boleloucký 2:0 (10:9, 10:5) 2D-2D: Truc, Ungermann – Hanus, Svoboda 1:2...

BDL sk "A" - 10.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. Tělovýchovná jednota Radomyšl

26.06.2017 17:59
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Slavoj Český Brod Hosté Tělovýchovná jednota Radomyšl Sestava družstva 1D-1D: Kalous, Čech – Slavíček, Hrouda 2:0 (10:3, 10:5) 2D-2D: Truc, Ungermann – Hokr T., Švancar 2:0...

BDL sk "A" - 9.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. TJ Slovan Chabařovice

19.06.2017 19:43
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Slavoj Český Brod Hosté TJ Slovan Chabařovice Sestava družstva 1D-1D: Kovařík J., Mužík M. – Ungermann, Truc 0:2 (9:10, 5:10) 2D-2D: Henzl A., Molnář M. – Kalous Z., Čech J., 0:2...

BDL sk "A" - 8.kolo: SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary vs. TJ Slavoj Český Brod

12.06.2017 21:41
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary Hosté TJ Slavoj Český Brod Sestava družstva 1D-1D: Schicker P., Hynek M. – Zavacký, Svoboda 2:1 (9:10, 10:4, 10:8) 2D-2D: Toman P., Rendl Z. (Budek) -...

BDL sk "A" - 7.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice

29.05.2017 07:46
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Slavoj Český Brod Hosté TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice Sestava družstva 1D-1D: Kalous Z., Čech J. – Višvader D., Musil L. 1:2 (10:7, 8:10, 9:10) 2D-2D: Truc N.,...

BDL sk "A" - 6.kolo: SK Šacung ČNES Benešov 1947 vs. TJ Slavoj Český Brod

24.05.2017 21:40
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí SK Šacung ČNES Benešov 1947 Hosté TJ Slavoj Český Brod Sestava družstva 1D-1D: Šperlík, Zachová – Kalous Z., Čech J., 0:2 (5:10, 3:10) 2D-2D:Krunert D., Krunert L. – Ungermann, Truc...

BDL sk "A" - 5.kolo: Tělovýchovná jednota Radomyšl vs. TJ SLAVOJ Český Brod

19.05.2017 20:37
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Radomyšl Hosté TJ Slavoj Český Brod Sestava družstva 1D-1D: Slavíček J., Hokr, F. – Ungermann, Truc 0:2 (5:10, 10:5, 8:10) 2D-2D: Buriánek M., Švancar M. – Kalous Z., Čech J.,...

BDL sk "A" - 4.kolo: TJ Slovan Chabařovice vs. TJ SLAVOJ Český Brod

19.05.2017 20:36
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Slovan Chabařovice Hosté TJ Slavoj Český Brod Sestava družstva 1D-1D: Kovařík J., Mužík M. – Ungermann, Truc 0:2 (9:10, 5:10) 2D-2D: Henzl A., Molnář M. – Kalous Z., Čech J., 0:2...

BDL sk "A" - 3.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary

02.05.2017 08:12
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Slavoj Český Brod Hosté SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary Sestava družstva 1D-1D: Kalous Z., Čech J. – Toman P., Rendl Z.  2:0 (10:2, 10:6) 2D-2D: Truc, Ungermann – Schicker P.,...