Komentáře k zápasům

BDL sk "A" - 7.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice

29.05.2017 07:46
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Slavoj Český Brod Hosté TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice Sestava družstva 1D-1D: Kalous Z., Čech J. – Višvader D., Musil L. 1:2 (10:7, 8:10, 9:10) 2D-2D: Truc N.,...

BDL sk "A" - 6.kolo: SK Šacung ČNES Benešov 1947 vs. TJ Slavoj Český Brod

24.05.2017 21:40
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí SK Šacung ČNES Benešov 1947 Hosté TJ Slavoj Český Brod Sestava družstva 1D-1D: Šperlík, Zachová – Kalous Z., Čech J., 0:2 (5:10, 3:10) 2D-2D:Krunert D., Krunert L. – Ungermann, Truc...

BDL sk "A" - 5.kolo: Tělovýchovná jednota Radomyšl vs. TJ SLAVOJ Český Brod

19.05.2017 20:37
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Radomyšl Hosté TJ Slavoj Český Brod Sestava družstva 1D-1D: Slavíček J., Hokr, F. – Ungermann, Truc 0:2 (5:10, 10:5, 8:10) 2D-2D: Buriánek M., Švancar M. – Kalous Z., Čech J.,...

BDL sk "A" - 4.kolo: TJ Slovan Chabařovice vs. TJ SLAVOJ Český Brod

19.05.2017 20:36
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Slovan Chabařovice Hosté TJ Slavoj Český Brod Sestava družstva 1D-1D: Kovařík J., Mužík M. – Ungermann, Truc 0:2 (9:10, 5:10) 2D-2D: Henzl A., Molnář M. – Kalous Z., Čech J., 0:2...

BDL sk "A" - 3.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary

02.05.2017 08:12
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Slavoj Český Brod Hosté SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary Sestava družstva 1D-1D: Kalous Z., Čech J. – Toman P., Rendl Z.  2:0 (10:2, 10:6) 2D-2D: Truc, Ungermann – Schicker P.,...

BDL sk "A" - 2.kolo: TJ Dynamo ČEZ České Budějovice vs. TJ Slavoj Český Brod

26.04.2017 18:45
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Dynamo ČEZ České Budějovice Hosté TJ Slavoj Český Brod Sestava družstva 1D-1D: Višvader, Musil L. – Čech, Truc 2:0 (10:4, 10:3) 2D-2D: Potůček, Musil T. (Suchan) – Ungermann,...

BDL sk."A" - 1.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. SK Šacung ČNES Benešov 1947

17.04.2017 17:16
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Slavoj Český Brod Hosté SK Šacung ČNES Benešov 1947 Sestava družstva 1D-1D: Kalous Z., Čech J. – Krunert M., Sekera T. 2:1 (10:9, 6:10, 10:8) 2D-2D: Truc, Ungermann – Šperlík J.,...

BDL play-off 3.rozhodující zápas: TJ Sokol Zbečník vs. TJ Slavoj Český Brod

19.09.2016 08:44
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Sokol Zbečník Hosté TJ SLAVOJ Český Brod Sestava družstva 1D-1D: Pohl, Šimek – Harmanec, Vlasák (Zavacký) 2:1 (10:2, 5:10, 10:5) 2D-2D: Kabát, Zelba – Truc, Ungermann 2:1 (10:4,...

BDL play-off 2. zápas: TJ Slavoj Český Brod vs. TJ Sokol Zbečník

11.09.2016 15:46
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Slavoj Český Brod Hosté TJ Sokol Zbečník Sestava družstva 1D-1D: Harmanec, Čachotský – Pošepný, Šimek (Polák) 2:0 (10:6, 10:5) 2D-2D: Truc, Ungermann (Čech) – Pohl, Kábrt 2:1...

BDL play-off 1.zápas: TJ Sokol Zbečník vs. TJ Slavoj Český Brod

05.09.2016 18:45
Zpráva Z LIGOVÉHO UTKÁNÍ Domácí TJ Sokol Zbečník Hosté TJ SLAVOJ Český Brod Sestava družstva 1D-1D: Pohl, Kábrt – Čech (Harmanec), Vlasák 2:0 (10:4, 10:4) 2D-2D: Polák, Šimek (Pošepný) – Truc, Ungermann 0:2 (5:10,...